LOFT RESIDENCE
LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE LOFT RESIDENCE

Project Overview
3 Block with 3+1 apartments

Location
Kusadasi

Progress
2017 - New Project

Applies Field
7.500 m2

Architecture Type
3+1 Apartments

View CatalogueHer geçen gün Kuşadasında yaşamanın zevkini yaşamak için mükemmel bir proje ...

Sosyal hayatı merkeze 3 dakika mesafede yaşamanın avantajlarıyla kendinize ödül verin.

Loft Residence'ın muhteşem manzarası ve konumu ile hayatınızı her anı kaçırmayacaksınız, bu da eğlence ve sosyal hayatı bir arada sunarak Kuşadası'nın keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

 

LOFT RESIDENCE, modern görünümü ve geniş bloklarıyla estetik bir fark getiren Kuşadası'nın en dikkat çekici yaşam merkezlerinden biri olacak. Konforlu ve manzaralı daireleriyle Kuşadası'na yeni bir renk katacak.

Hayal ettiğiniz doğal yaşam, alıştığınız rahatlığı terk etmeden yaşayabileceğiniz bir yer Kuşadası LOFT RESIDENCE'da ...

 

Hayatınızı prestij ve değer katacak Detaylar
LOFT RESIDENCE sosyal tesisler, oyun alanları ve yüzme havuzları ile prestijli ve rahat bir yaşam için sizi davet ediyor.

 

Çocuklarınızın yeni yaşam alanı ...

Çocuklar mutlu olursa, ebeveynlerin mutlu olacağını çok iyi biliyoruz. Çocukların oynanmasının sağlıklı ve mutlu olacağına göre, onlar için özel alanlar tasarladık.

 

3 + 1 KUŞADASI!

Hayatı daha konforlu, eşsiz ve prestijli yapan bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülür.

 

Beklentilerinizin yeni şekli

LOFT RESIDENCE, Kuşadası'nın kalbinde yükselen mimarisi, konforu ve benzersiz detayları ile yepyeni bir "mimari konsept" sunuyor.

Rahat ve estetik

Kendiniz veya yatırım amaçlı düşünüyor olun; LOFT RESIDENCE'da sizi rahat, şık ve prestijli bir hayat bekliyor.

 

 

Yüksek yatırım değeri
lüks yaşam konsepti ile LOFT RESIDENCE yüzme havuzu, kapalı otopark ve zemin, merkezi ısıtma sistemi ve 24 saat güvenlik hizmeti, asansör erişimi olan kısa sürede kar yapıyor.

 

Lüks inşaat konseptinin uygulandığı LOFT RESIDENCE, Kuşadası'nın en popüler semtinde, sağlam sağlam temelleri, merkezi olarak bağlı olan yollar ve altyapı ile yatırım değerini eşsiz kılıyor.

 

Ayrıcalıklı bir hayat ...

LOFT RESIDENCE, muhteşem deniz manzarası ile Ege'nin en güzel deniz ve doğasıyla Kuşadası'nın en seçkin bölgelerinden biri olan Ege Bölgesi'nde, tüm körfezin ayaklarının altına yayılıyor. Akıcı ve estetik mimarisi ile "ayrıcalıklı yaşam" standartlarını yeniden tanımlıyor.